Успішний старт юридичної кар’єри

Під егідою Студентської ліги податкових радників 2 червня 2016 року в головному навчальному корпусі Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся майстер-клас «Успішний старт юридичної кар’єри» від членів Асоціації податкових радників.

Так, старший партнер Юридичної компанії «ASA GROUP» Артюхов Євген та заступник керівника судової практики, адвокат Міжнародного правового центру «EUCON» Володимир Бевза розповіли студентам про власний досвід освоєння юридичної професії.

Євген Артюхов наголошував на необхідності постійного саморозвитку і самоосвіти, на важливості амбіцій для юриста і, наостанок додав, що дорогу здолає той, хто йде. Володимир Бевза порадив студентам вивчати іноземні мови, здобувати свій перший досвід ще під час навчання і наголосив на важливості самодисципліни для юриста. Загалом відбулася жвава та цікава зустріч, під час якої студенти мали можливість отримати відповіді на питання, які їх цікавили.

Це був наш перший захід у такому форматі, і, незважаючи на залікову літню сесію, майстер-клас від членів Асоціації податкових радників відвідала значна кількість студентів, що свідчить про зацікавленість їх у саморозвитку. У наступному навчальному році ми продовжимо організовувати такого роду зустрічі, які є корисними для студентів та цікавими для практикуючих юристів.