Асоціація податкових радників та Асоціація адміністративних суддів: нові горизонти співпраці

10.06.2016 р. в інформаційному агентстві «УНІАН» відбувся круглий стіл на тему «Тенденції міжнародного оподаткування: висновки для України», організаторами якого стали Громадська організація «Асоціація податкових радників», Всеукраїнська громадська організація «Асоціація адміністративних суддів» та платформа Taxlink. В обговоренні актуальних питань оподаткування взяли участь судді, народні депутати, представники Державної фіскальної служби, адвокати, аудитори, науковці та експерти.

Наслідком плідної співпраці та прагненням до її продовження у майбутньому стало підписання Меморандуму про співробітництво Асоціацією податкових радників та Асоціацією адміністративних суддів.

Цей документ передбачає довгострокове двостороннє співробітництво між підписантами в освітній та науковій діяльності в сфері податкового права, обмін інформацією і досвідом, організацію спільних просвітницьких заходів, а також спільну роботу для підвищення податкової культури в суспільстві та вдосконалення податкового законодавства.