Міжнародна співпраця

Президент Асоціації податкових радників Данило Гетманцев разом із членом Правління АПР, віце-президентом Асоціації адміністративних суддів України Наталією Блажівською взяли участь у спільному семінарі Європейської Асоціації Адміністративних суддів та Європейської комісії. Захід відбувся 13 жовтня 2016 року у приміщенні Вищого адміністративного суду Польщі.

Під час семінару, серед іншого, висвітлюються такі питання: зловживання правом, ухилення від сплати податків і податкові зловживання у судовій практиці Європейського суду; примусові заходи стягнення податків і шведський закон про ухилення від сплати податків; ухилення від сплати податків як проблема інтерпретації закону; кримінальні та адміністративні процедури в контексті ухилення від сплати податків відповідно до європейського права; ухилення від сплати податків і мінімізація податкових витрат в прецедентному праві Литви; ухилення від сплати податків у судовій практиці Європейського суду; а також питання застосовування судової практики Європейського суду.

Іноземні колеги зацікавлені у співпраці  з Асоціацією, тому такого роду міжнародні заходи будуть проведені також у Києві.