Зустріч молодіжного крила Асоціації із радником Прем’єр-міністра України

Студентська ліга податкових радників продовжує добру традицію організації зустрічей молодого покоління із фахівцями податкової та митної сфери. Так, сьогодні у червоному корпусі Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулась відкрита дискусія “Митна реформа: як змінити систему зсередини”. Гостем нашого заходу був радник Прем’єр-міністра України з питань митної політики, к.ю.н. Юрій Федчишин.

Питання реформи митної системи України було у фокусі уваги. Юрій під час зустрічі розповів про слабкі місця митного законодавства, а також про майбутні кроки уряду щодо виведення митної системи на новий якісний рівень.

Крім аналізу запланованих змін у чинному законодавстві, Юрій поділився із студентами особистим досвідом навчання в Нью-Йорському університеті та розповів про особливості роботи юриста за кордоном.

Захід був організований Студентською лігою податкових радників, метою якої є виховання молодого покоління професіоналів в галузі оподаткування, об’єднання студентів вищих навчальних закладів України на одному майданчику, а також створення можливостей для майбутнього працевлаштування студентів.

нова