Трансфертне ціноутворення 2016: готуємося до подачі звіту

24 січня 2017 року Асоціація податкових радників спільно з Головним управлінням ДФС у м. Києві провели семінар «Трансфертне ціноутворення 2016: готуємося до подачі звіту». Захід відбувся у приміщенні актової зали Оболонської районної у м. Києві державної адміністрації. Про законодавчі зміни у сфері трансфертного ціноутворення розповів В’ячеслав Кругляк, заступник начальника відділу перевірок трансфертного ціноутворення Департаменту аудиту ДФС України.

Під час заходу Лариса Врублевська, голова комітету трансфертного ціноутворення АПР, партнер, керівник практики трансфертного ціноутворення Міжнародного правового центру «EUCON», розповіла присутнім про звітність 2016 рік у сфері трансфертного ціноутворення (ознайомитись з презентацією).

Ярослав Романчук, член Правління АПР, керуючий партнер Міжнародного правового центру «EUCON», поділився досвідом судових спорів у сфері трансфертного ціноутворення. На питаннях щодо перевірок контрольованих операцій у своєму виступі зупинились Сусанна Міхонік, начальник управління аудиту окремих об’єктів та категорій платників ГУ ДФС у м. Києві.

Учасники заходу мали можливість поставити питання доповідачам та отримати кваліфіковані відповіді.