Зустріч із керівником підрозділу фінансової служби Німеччини, відомим німецьким експертом з питань ПДВ та боротьби з ПДВ – шахрайством Маркусом Дростом

03 листопада 2014 року Асоціація податкових радників провела зустріч із керівником підрозділу фінансової служби Німеччини, відомим німецьким експертом з питань ПДВ та боротьби з ПДВ – шахрайством Маркусом Дростом.

Пан Маркус розповів про основні засади справляння ПДВ у Європейському союзі та Німеччині, зокрема. Найбільше учасників дискусії цікавили питання щодо системи адміністрування податку, порядку підтвердження здійснення господарських операцій платниками податків та  проведення перевірок фінансовою службою.

Зустріч була підготовлена спільно із Німецьким товариством з міжнародного співробітництва (ГІЦ) ГмбХ та Громадською організацією «Ліга інтернів».

“Наша робота в рамках Асоціації податкових радників базується на намірі зробити такі зустрічі звичними для українського бізнесу, так як дані заходи є дуже актуальними і дають можливість черпати досвід європейських країн.  Я вдячний пану Маркусу, що надав нам можливість познайомитись з  європейською моделлю податкової системи  та дізнатись про особливості механізму повернення ПДВ , який працює у Німеччині, не лише  в теорії, а й на практиці.” – Ярослав Романчук.