ДФС запроваджено новий сервіс для платників та фінансових установ

На офіційному сайті ДФС України оприлюднено повідомлення про створення програмного інтерфейсу (API) та клієнтського програмного забезпечення для використання у зовнішніх програмних продуктах банків та фінансових установ. Метою такого введення є отримання та прийняття електронних повідомлень про відкриття/закриття рахунків платників податків через Електронний кабінет.

З 1 вересня 2017 року через взаємодію «Електронного кабінету» та Програмного модуля здійснюється забезпечення:

1) завантаження файлів повідомлень про відкриття/закриття рахунків платників податків у національній та іноземній валютах, про відкриття/закриття рахунків платників податків у цінних паперах, про відкриття/закриття кореспондентських рахунків в установах банків, які формуються програмним забезпеченням фінансових установ;

2) накладення на файл повідомлення електронних цифрових підписів (ЕЦП) відповідальних посадових осіб фінансових установ у встановленому порядку. Використовується ЕЦП будь-якого Акредитованого центру сертифікації ключів .

3) та приймання файлів повідомлень контролюючими органами;

4) отримання квитанції про результати обробки переданого файлу (квитанції про одержання файлу повідомлень (перша квитанція), про прийняття до оброблення файлу повідомлень (друга квитанція)).

Програмний модуль та детальну Інструкцію з використання Ви можете знайти на офіційному веб-порталі ДФС у розділі «Електронна звітність»/Програмний модуль для формування та направлення повідомлень про відкриття/закриття рахунків.