Асоціація податкових радників провела спільне засідання Комітетів

23 грудня, за ініціативи Голів комітетів Асоціації податкових радників, відбулось спільне засідання членів Асоціації, що мало на меті провести дискусію про  пошуку спільних шляхів вирішення проблемних питань законодавства та обговорення актуальної судової практики. Захід проходив у формі невимушеної зустрічі, на якій член Асоціації Антон Поляничко, начальник відділу забезпечення роботи другої судової палати ВАСУ, дав практичні відповіді на наболілі запитання колег щодо застосування ВАСУ норм матеріального та процесуального права.

Тетяна Лисовець, Голова комітету з питань судової практики по податкових та митних спорах Асоціації, та Андрій Фомічов, Голова комітету з питань податкового та митного аудиту, запросили присутніх долучитись до обговорення проблемних моментів з якими стикаються фахівці під час розгляду адміністративних справ.  Усі учасники засідання мали змогу поділитись практичним досвідом, винести на обговорення свої запитання та отримати відповіді професіоналів.

Асоціація податкових радників має на меті створити для членів добру традицію існування подібних майданчиків для обміну досвідом.